Z KUCHNIĄ W PODRÓŻY

Praktyczne funkcje modułu kuchennego
zdecydowanie poprawiają komfort wypoczynku.

Wszystko co niezbędne

MODUŁ KUCHENNY

Kuchnia w samochodzie? Z naszym modułem kuchennym to możliwe. Bieżąca woda i kuchenka gazowa to tylko część z udogodnień, z których możesz skorzystać w czasie podróży. Dzięki naszym rozwiązaniom przygotujesz posiłek szybko i w higienicznych warunkach zarówno w „trasie” jak i na campingu. Sprawdź sam!

dish

Zlew

Duży zlew z odpływem to najważniejszy element modułu kuchennego.

water-tap

Bieżąca woda

Wystarczy otworzyć szufladę zlewu i odkręcić kran, aby uzyskać dostęp do bieżącej wody.

liquid-soap

Dozowniki płynów

Praktyczne dozowniki mydła i płynu do mycia naczyń znajdują się zawsze pod ręką.

stove

Kuchenka gazowa

Swoje wydzielone miejsce w module kuchennym ma kuchenka gazowa.

filing-cabinet

Szafki kuchenne

Moduł wyposażony jest w dwie podręczne szafki kuchenne.

cleaver

Blat roboczy

Zamknięcia szafek tworzą wygodny blat roboczy.

SZUFLADA ZLEWU

Dostęp do bieżącej wody zapewnia prawa szuflada modułu kuchennego, która wyposażona jest w kran oraz zlew z działającym odpływem wody. Uzupełnieniem całości są znajdujące się obok kranu dwa dozowniki płynów.

SZUFLADA KUCHENKI GAZOWEJ

W specjalnie zaprojektowanej szufladzie wydzieliliśmy miejsce na kuchenkę gazową. Wnęka szuflady służy do jej przewożenia, a górny blat wykorzystywany jako stolik może posłużyć do postawienia kuchenki w czasie gotowania. Z tyłu szuflady wydzielony został niewielki, ale poręczny schowek.

SZAFKI BAGAŻOWE

Szafki bagażowe ułatwiają przechowywanie niezbędnych produktów i akcesoriów kuchennych oraz pomagają utrzymać porządek w samochodzie. Zamknięcia szafek służą jako blat roboczy. Szafki otwierane “do góry” pozwalają korzystać ze wszystkich funkcji modułu również z wnętrza samochodu. Zbiorniki na wodę, które są częścią instalacji wodnej mogą być umieszczane w środkowej szafce modułu lub poza nim.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Moduł kuchenny podobnie jak stelaż łóżka produkowany jest z najlepszych sklejek dostępnych obecnie na rynku europejskim. Sklejka to materiał naturalny, wyjątkowo wytrzymały oraz odporny na wodę i uszkodzenia mechaniczne. Laminowana powierzchnia naszych sklejek sprawia, że są estetyczne i przyjemne w dotyku.

Prosta, przemyślana konstrukcja modułu kuchennego, a także jakość pozostałych komponentów użytych do jego produkcji są gwarancją wytrzymałości i wieloletniego użytkowania.

MONTAŻ

Moduł kuchenny zawsze montowany jest w tylnej części samochodu. Montaż możliwy jest tylko w przypadku pojazdów, które pozbawione są progu bagażnika. Dostęp do modułu odbywa się poprzez tylne drzwi samochodu lub z jego wnętrza.

W samochodach typu van w których część bagażowa jest krótsza niż 2,5 m oraz w samochodach typu minivan i kombi moduł kuchenny jest częścią wspólną modułu sypialnego.