MODUŁ SYPIALNY CLASSIC

Dużo podróżujesz i chcesz mieć możliwość odpoczynku w trasie? Planujesz szalony, rodzinny wyjazd i wypoczynek na campingu? Doskonale się składa, bo ten moduł sypialny spełni Twoje potrzeby!

teamwork

Nie ogranicza liczby pasażerów

Moduł sypialny w wersji Classic nie ogranicza liczby przewożonych pasażerów. Dzięki temu w podróż możesz zabrać całą swoją rodzinę lub paczkę przyjaciół.

taxi

W samochodzie nawet poza sezonem

Dzięki lekkiej i składanej konstrukcji łóżko możesz mieć zawsze ze sobą. Możesz je wozić w samochodzie nawet poza sezonem turystycznym, ponieważ zajmuje naprawdę niewiele miejsca.

Dwie osoby w samochodzie
Reszta pod namiotem!

Podróżujesz w 5tkę? Dwie osoby mogą skorzystać z łóżka w samochodzie, a co z resztą? Zabierz ze sobą odpowiedni namiot! W nocy zyskasz dodatkowe miejsce do spania dla kolejnych podróżujących. W ciągu dnia namiot posłuży Ci jako przydatny i funkcjonalny przedsionek, dzięki któremu odizolujesz się od innych campingujących.

Oferujemy przestronne namioty, które doskonale nadadzą się do takiego zastosowania.

Zobacz!

Dostępny głównie dla samochodów typu van osobowych, minivan i małych pojazdów osobowych.

Bez demontażu siedzeń

Do mocowania łóżka w samochodzie wykorzystywany jest tylny rząd siedzeń. Montaż zestawu zajmuje niewiele czasu i nie wymaga ingerencji w konstrukcję pojazdu. Ponadto, samo rozkładanie łóżka do spania jest bardzo proste i zajmuje zaledwie kilkadziesiąt sekund.

ŁÓŻKO NIE OGRANICZA PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ

Zastanawiasz się gdzie zmieścisz wszystkie swoje bagaże, jeśli w samochodzie zamierzasz zamontować łóżko? Musisz wiedzieć, że niemalże cały bagażnik jest nadal do Twojej dyspozycji. Rozkładając łóżko do spania, możesz umieścić część swoich rzeczy w miejscu pod stelażem i w przedniej części samochodu. Jeśli jedzie z Tobą więcej niż 2 osoby wykorzystaj również namiot!

Nie wiesz którą wersję modułu wybrać? Potrzebujesz porady?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI