MODUŁ SYPIALNO-BAGAŻOWY DUO

Jeżeli chcesz wyjechać tylko w dwie osoby to ten zestaw jest dla Ciebie! Prześpisz się tam gdzie zechcesz, bez szukania campingu i rozbijania namiotu!

teamwork

Podróżujesz maksymalnie w dwie osoby

Konstrukcja modułu ogranicza liczbę podróżujących do 2 osób. W konsekwencji zyskasz dodatkowe miejsce bagażowe i większy komfort podróżowania!

taxi

Odpoczywasz tam gdzie chcesz

Nie zaplanowałeś noclegu lub zmęczyła Cię długa droga? Lubisz podróżować bez konkretnego planu i celu? Z dwuosobowy łóżkiem w samochodzie nie musisz szukać hotelu ani campingu aby odpocząć. Możesz to zrobić w dowolnym miejscu.

Optymalnie wykorzystana przestrzeń bagażowa

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty łączyły w sobie funkcjonalność i wygodę podczas podróży. Nie bez przyczyny przygotowaliśmy tę wersję łóżka. Demontaż zbędnych siedzeń pomaga optymalnie wykorzystać przestrzeń w samochodzie i ułatwia dostęp do Twoich bagaży.

Dostępny głównie dla samochodów typu minivan i małych pojazdów osobowych.

Prosty i szybki montaż

Jedyną trudnością z jaką musisz się zmierzyć, aby zainstalować ten moduł to demontaż drugiego rzędu siedzeń. Gwarantujemy Ci, że warto to zrobić ponieważ przekłada się to na większy komfort podróżowania. Sam montaż łóżka jest intuicyjny i bardzo prosty, nie powinien zająć dłużej niż 30 minut.

Łatwe w przechowywaniu

Elementy łóżka są lekkie i wygodne do przenoszenia. Zajmują niewiele miejsca i łatwo je przechowywać poza sezonem turystycznym.

Nie wiesz którą wersję modułu wybrać? Potrzebujesz porady?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI