Dlaczego Smartcamp?

Szanowni Państwo,

wychodzimy naprzeciw wszystkim miłośnikom karawaningu, dla których zakup campera czy przyczepy campingowej jest wydatkiem zbyt dużym lub po prostu zbędnym. Tworzymy rozwiązania pozwalające wykorzystać zwykłe samochody do celów turystycznych. Wybraliśmy kluczowe naszym zdaniem funkcje campera – łóżko oraz aneks kuchenny, a następnie przystosowaliśmy je do samochodu używanego przez Ciebie na co dzień. Wszystko po to, abyś stał się posiadaczem SMARTCAMPA – małego, ale funkcjonalnego campera. Dzięki tym rozwiązaniom zapewnisz sobie nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale i swobodę wyboru miejsca wypoczynku podczas Twojej kolejnej podróży.

Oferowany moduł sypialny to gwarancja noclegu. Nie ma znaczenia czy zamierzasz spędzić noc na polu campingowym czy postanowisz odpocząć „w trasie”. Zawsze możesz skorzystać z łóżka i w komfortowych warunkach zregenerować siły przed dalszą podróżą.

Moduł kuchenny to mała wersja prawdziwej kuchni. Takie rozwiązanie ułatwi Ci przygotowanie nieskomplikowanego posiłku i pomoże utrzymać porządek wokół siebie.

Korzystanie z naszych rozwiązań w czasie wakacyjnego wyjazdu ma kilka dodatkowych zalet. W przeciwieństwie do zwykłego campera parkowanie w miastach, poruszanie się po ciasnych zatłoczonych ulicach czy dojazd do ciekawych miejsc nie będzie dla Ciebie problemem. Prawdopodobnie zaoszczędzisz też na paliwie i kolejnych opłatach – za pole campingowe, płatne odcinki autostrad czy miejsce postojowe.

Mamy świadomość, że nasze produkty nie zastąpią typowych pojazdów campingowych, mimo to dla wielu mogą stanowić ciekawą i użyteczną alternatywę. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz wybrać się w podróż na własnych warunkach odwiedź nasz sklep internetowy lub skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną.